P.A.Y. ATÖLYESİNE DAVET

PAY atölyesine katılmak için beni arayabilir 05363527507 veya mail ile ulaşabilirsin.

Bahar5er

Nedir bu PAY Atölyesi?

PAY benim hayatımı oluşturan anlardan sadece bir tanesi. Sizin de hayatı hikayeleştirmek için bu anda yer almanızı istiyorum.

PAY; 30 dakikada hikaye üretme yolcuğudur. İlk 10 dakikada sohbete yetişmeye çalışılır. 10 dk dinler, 10 dk öğrenir, son 10 dk üretiriz. Ürettiklerimiz paylaşma, anlatma ve yazma kısmından oluşur.

PAYıma düşen 1 hikaye çalışmasına her hafta gönüllü katılımcılar sadece 1 seferlik yapacakları bir eğitim bağışı ile aramıza katılacaktır. Çağdaş Yaşam Destekleme Derneği ve LÖSEV bağışlarınızı destekliyorum. Miktarı belirtmedim. gönlünüzden ne koparsa direk kendi sayfalarından bağış yapıyorsunuz. Atölyeyi bir arkadaşınıza tavsiye edip ilgili yere bağış yapmasını belirtebilirsiniz ancak çalışmaya devam ederken üst üste 2 defa devam edemeyen katılımcı yeniden bağış yaparak aramıza katılım gösterebilir.

Pay Atölyesine Davet Formudur.

İyiliği Paylaş, Hayatı Hikayeleştir.

PAYLAŞIRIM

Size verilen görevlerle ilgili üretilmesi istenen hikayemizi dijital bir platformda istenilen mecra da paylaşıyoruz. “Facebook, Instagram, Linkedin, Medium vb.. kanallar olabilir.

ANLATIRIM

Bir sonraki hafta belirlenen gün ve saat içindeki buluşmamızda sürpriz bir kişi belirleyerek paylaştığınız hikayenizi anlatmanızı istiyorum.

YAZARIM

Buluştuğumuz her hafta üreteceğimiz hikayenin ilk aşamalarını yazacağız.
Bu kısım sadece 10 dk.. Üretme geliştirme, paylaşma ve anlatma kısımları tamamen size bağlıdır.
Sıradışı bir eğitimle hikayeleştirilmiş dönüşümsel bir yolculuğa seni davet ediyorum.


%d blogcu bunu beğendi: